Jágrova životní opora si nechávala za kalhotky strkat bankovky, Jarda na Facebooku vytrolil Extra.cz


Veronika Kopřivová, současná partnerka hokejové modly a miláčka českého národa, se živila striptýzem.  Na Extra.cz se objevila foto reportáž s foto dokumentací divoké minulosti Jardovo „životní opory“ Veroniky.

Zdroj: extra.cz

Zdroj: extra.cz

Jen co Jarda dosedl s letadlem v Praze po příletu, hned musel řešit nepříjemný skandál. V bulváru se objevily tyto fotografie, jak Veronika Kopřivová dovádí u tyče polonahá za doprovodu spokojených úsměvů německých pánů.

Zdroj: extra.cz

Zdroj: extra.cz

Kam až celá aféra došla, ví snad jen samotná Kopřivová. A otázkou je, zda-li o tom všem Jarda ví. Jestli ne, musí se právem cítit podveden.

Jardova reakce na sociálních sítích baví internet

Ahoj H.R. Dneska jsem si všude přečetl ( jak píše J. Šťastna a K. Mchitarjan-podle jména to asi není Čech :)) jak Veronika krásně tancovala, ale to, jak se dokážu nakrucovat já, se ještě nikdo nezmínil. Doufám, že po zhlédnutí tohoto videa novináři vše napraví 🙂 Co bych k tomu rád řekl já? 1. Věděl jsem o tom dávno. 2. Přál by jsem si, aby se každý staral jen sám o sebe. 3) Jak řekl Ježíš „Kdo nehřešil, hoďte kamenem“. 4) Extra.cz chtělo vědět, co na to řekne Mama Jagr? A ta Vám vzkazuje: “ Kdybych na to měla postavu, tak bych šla tancovat taky 🙂 :)), určitě by to pro mě bylo záživnější než „tancovat“ na poli anebo v kuchyni 🙂 🙂 :))))) …… Jak se Vám líbí můj tanec? :):))

Posted by Jaromír Jágr on Monday, June 6, 2016

Minulost má zůstat minulostí, ale jisté věci byste partnerovi měli říkat. Něco ve stylu:

„Miláčku, je na mě vydaný zatykač, mám patnáct dětí. Jo a mimochodem v mládí jsem prodal babičku do otroctví…“

Zdroj: extra.cz

Zdroj: extra.cz

 
  • Odpovědět


    Seřadit podle:   nejnovějších | nejstarších | hlasování
    Josef H.
    20.3.2023 12:52 am
    wpDiscuz